Kullanım Şartları

reklamtrk.com’u (bundan böyle site olarak anılacaktır) ziyaret eden kullanıcılar ve siteye üye olan kullanıcılar (bundan böyle yayıncı olarak anılacaktır) aşağıdaki kullanım şartları sözleşmesini okumuş, anlamış, kabul ve beyan etmiş sayılırlar. 1. Site; Bundan böyle reklamtrk.com olarak adlandırılacaktır.
2. Siteye giren ve üye olan kullanıcılar mail adresi ve diğer kişisel bilgilerini doğru olarak verdiklerini kabul ve beyan ederler. reklamtrk.com, siteye üye olunurken verilen giriş bilgilerinin doğru olmamasından sorumlu değildir.
3. Kullanıcılar siteye girdikleri bilgi ve içeriğin özel veya gizli bir bilgi olmadığını kabul eder. Herkese açık alanlara girilen bilgi ve içeriği, reklamtrk.com kullanabilme hakkını saklı tutar.
4. Site üyeliği sadece kişiseldir. Başka bir kişi veya kuruma devredilemez, satılamaz. Bu gibi durumlarda reklamtrk.com, bahsi geçen kullanıcı hesabını durdurabilir.
5. Üyeler bir başkasına ait web sitesini sisteme ekleyemez, bu gibi durumlarda reklamtrk.com, bahsi geçen kullanıcı hesabını durdurabilir.
6. Sisteme üye olarak, hiç bir şekilde reklam kodlarını dağıtmayacağınızı, değiştirmeyeceğinizi bu işlemlerin yasak olduğunu kabul eder ve uygunsuz bir durum tespit edildiğinde hesabınızın ödemeniz ile birlikte kapatılacağını kabul edersiniz.
7. reklamtrk.com sitenizin trafiklerini inceler ve trafiği uygun bulunmayan durumlarda sitenizi pasif duruma geçirebilir. Bu işlem reklam verenler tarafından da sağlanabilir.
8. Bu sözleşmenin ihlali halinde, zarar görenin bütün kayıp ve tazminatlarını, siteyi kullanan ve ihlale yol açan kullanıcı karşılayacaktır.
9 reklamtrk.com verdiği hizmet karşılığında gelir elde ettiği kalemler için fatura kesmektedir. Sadece gerçekleşen satış komisyonları için satıcılara fatura kesilmektedir. reklamtrk.com ürün veya hizmet alıp satmadığı için, sitede satılan ürünlere ait KDV faturası kesmemektedir.
10. Türkiye vergi sistemi ve uygulamalarına göre, kullanıcıların reklamtrk.com’da gerçekleştirdikleri işlemler sonucu vergi ödemeleri gereken durumlar doğabilir. Bu ve buna benzer durumlardan reklamtrk.com sorumlu değildir. Doğabilecek tüm vergi yükümlülükleri, reklam veren ve yayıncıların sorumluluğundadır.
11. reklamtrk.com herhangi bir ikazda bulunmaya ihtiyaç duymadan gerekli gördüğü kullanıcıları sistemden uzaklaştırma hakkına sahiptir.
12. Teknik aksaklıklardan dolayı sitede meydana gelebilecek sorun veya hatalardan reklamtrk.com sorumlu değildir.
13. reklamtrk.com, siteye üye olan kullanıcıların şahsi bilgilerini ve e-posta adreslerini, reklamtrk.com haricinde hiçbir kişi veya kuruma pazarlamayacağını, para veya başka bir takas karşılığında vermeyeceğini taahhüt eder.
14. reklamtrk.com yayıncıların ve reklam verenlerin sitelerinin içeriğinden, yayınlanan reklam içeriğinden sorumlu değildir. Kontrol sağlandığında uygunsuz içerikler bulunan web sitelerinin sahipleri süresiz banlanırlar.reklamtrk.com bu maddeleri değiştirme hakkını saklı tutar.