Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl reklam verebilirim ?

Paypal üzerinden ödeme yaparak kolay bir şekilde reklam verebilirsiniz. Örnek video için Tıklayın

( Web Money Yakında Eklenecektir...)

Verdiğim reklamların güvenilirliği nedir ?

Tüm yayıncılarımızın istatistikleri bizler ve yardımcı programlarımız tarafından sürekli izlenmektedir. TR dışı trafik kabul edilmemekte ve panelinizde hangi ilden ne kadar trafik aldığınızı anlık bir şekilde yansıtmaktayız. Trafiklerin güvenilirliği ise şifrelenmiş scriptlerimiz ve aldığımız filtreler ile korunmakta ve sürekli geliştirilmektedir.

Hangi türde reklam yayınlıyorsunuz ?

Genel içerikli reklam alıyor ve genel içerikli yayıncılarımızda yayınlanmasını sağlıyoruz. CPM - CPC - Link Kısaltma, Kurulum reklam türleri ile yayın yapmaktayız.

Sistemden ne kadar kazanabilirim ?

1.000 Tekil link kısaltma : 5 TL

1.000 tekil popup gösterimi : 2 TL

1.000 tekil banner tıklama : 50 TL

1.000 tekil kurulum : 300 TL

CPM - CPC reklam türleri için ne tür siteler kabul ediliyor ?

Kabul edilmeyen siteler ;

- Cloud flare gibi d-dos koruması olan siteler

- Yetişkin içerikli siteler, agar io siteleri , lig tv siteleri - maç izleme siteleri, forum tasarımlı ( satır şeklinde ) siteler, ücretsiz alan adlarına sahip siteler, blogspot uzantılı siteler, kurumsal firma tanıtım siteleri, mp3 indirme siteleri, içeriği yetersiz siteler kabul edilmemektedir.

Sitemde X kadar kişi var sizin sayaçlarınız eksik sayıyor problem mi var ?

Sayaçlarımızda server saldırı almadığı müddetçe durması - bozulması gibi bir durum söz konusu değildir.


Ziyaretçilerinizin sayılması için aşağıdaki 3 maddeye takılmamaları gerekmektedir ;


1- Sadece Türkiye üzerinden gelen kullanıcılarınız sayılır.

2- Sosyal medya üzerinden gelen ziyaretçileriniz sayılmaz.

3- Referersiz ziyaretçileriniz sayılmaz. ( Ziyaretçinin daha önce herhangi bir sitede bulunması gerekiyor. )


Filtreye takılmayan ziyaretçileriniz anlık panelinizde görüntülenmektedir.

Web Money ödemeleri ne zaman yapılıyor ?

Ödemeler talebinizin ardından 24-48 saat içerisinde Web Money adresinize yapılmaktadır. Hafta sonuna denk gelen ödemeler hafta içi yapılmaktadır.

Banka ödemeleri ne zaman yapılıyor ?

Banka ödemesi almak için hesap adınız ile banka hesap adınız aynı olmak zorundadır. Tüm kasalar için ( Kurulum, CPM-CPC, Link Kısaltma ) alt limit 100 TL 'dir. Alt Limiti geçen tüm yayıncılarımız her ayın en geç 9'u saat 23:59 a kadar banka ödeme taleplerinde bulunabilirler. Her ayın 10u ile 20si arasında banka ödemeleri yapılmakta ve bu tarihler arasında kesinlikle banka ödemesi talep edememektesiniz.

Kasalarımı birleştirmek istiyorum, bu mümkün mü ?

Kasaların birleştirilmesi maalesef mümkün değildir. Çünkü kurulum kasanızdaki kazancı cpm-cpc reklam vereninden tahsil edemeyeceğimiz için birleştirme yapılamamaktadır. Kasaların ayrı olmasının nedeni reklam verenlerin farklı olmasıdır.

Hitim düşük, ödeme talebi sınırının altında kaldım ne yapmam gerek ?

Hiç üzülmeyin, reklamtrk hiçbir yayıncısını mağdur etmez. Hitiniz düşük ve ödeme talep etme sınırına varmanız uzun süre alacaksa, içerideki ödemenizi size gönderiyor ve kazanç yollarınızı pasif duruma geçiriyoruz. Bu işlem keyfi olarak yapılmamakla birlikte sistemi kullanmaya devam etmenizi engelleyeceğini lütfen unutmayın.

Dikkat : Bu işlem için sistemi 3 ay aktif bir şekilde kullanıyor olmanız gerekmektedir.

Sadece referanslardan kazanıyorum ödeme alt limitine ulaşmasam da kasadaki miktarı alabilir miyim ?

Öncelikle ne tür aralıklarla referanslarınızdan kazandığınız incelenmektedir. Eğer ödeme talebi alt sınırına yakın zamanda ulaşabilecek halde iseniz ödeme talebi sınırına ulaşmalısınız eğer uzun sürecek ise, referanslarınızı sizin üzerinizden alarak, sistemdeki aktifliğinizi pasif duruma geçirerek kasanızdaki miktarı size gönderiyoruz. Bu işlem keyfi olarak yapılmamakla birlikte sistemi kullanmaya devam etmenizi engelleyeceğini lütfen unutmayın.

Dikkat : Bu işlem için sistemi 3 ay aktif bir şekilde kullanıyor olmanız gerekmektedir.

Hile yapmaya çalışan kişiler ( iframe,bot vb. ) ilk seferde uyarılır, haksız kazançları silinir ve siteleri pasif duruma getirilir. 2. sefer aynı durum söz konusu olduğunda uyarısız banlanırlar. Lütfen Dikkat Edelim.