Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl reklam verebilirim ?

Paypal üzerinden ödeme yaparak kolay bir şekilde reklam verebilirsiniz. Örnek video için Tıklayın

Verdiğim reklamların güvenilirliği nedir ?

Tüm yayıncılarımızın istatistikleri bizler ve yardımcı programlarımız tarafından sürekli izlenmektedir. TR dışı trafik kabul edilmemekte ve panelinizde hangi ilden ne kadar trafik aldığınızı anlık bir şekilde yansıtmaktayız. Trafiklerin güvenilirliği ise şifrelenmiş scriptlerimiz ve aldığımız filtreler ile korunmakta ve sürekli geliştirilmektedir.

Hangi türde reklam yayınlıyorsunuz ?

Genel içerikli reklam alıyor ve genel içerikli yayıncılarımızda gösterimlerini sağlıyoruz. CPM - CPC - Link Kısaltma reklam modelleri ile reklam yayını yapmaktayız.

Sistemden ne kadar kazanabilirim ?

1.000 Tekil Link Kısaltma : 5 TL

1.000 tekil popup gösterimi : 2 TL

1.000 tekil banner tıklama : 50 TL

1.000 tekil kurulum : 300 TL

CPM - CPC reklam türleri için ne tür siteler kabul ediliyor ve sayımlardaki filtreler nelerdir ?

Kabul edilmeyen siteler ;

- Cloud flare gibi d-dos koruması olan siteler

- Yetişkin içerikli siteler, agar io siteleri ( şimdilik alım yapılmamakta ), dizi - film siteleri, lig tv siteleri - maç izleme siteleri, forum tasarımlı ( satır şeklinde ) siteler, ücretsiz alan adlarına sahip siteler, blogspot uzantılı siteler, kurumsal firma tanıtım siteleri, mp3 indirme siteleri, içeriği yetersiz siteler, reklam içeriği ile uyumsuz siteler kabul edilmemektedir.Sayımlarımız anlık olarak panele yansıtmaktadır. CPM - CPC için ise sadece Türkiye içi ve referer bilgisine sahip trafikleriniz sayılmaktadır. Sosyal medya üzerinden gelen hitleriniz sayıma dahil değildir. Filtrelerimizin dışındaki trafikleriniz panelinize anlık olarak yansıtılmaktadır.

Hile yapmaya çalışan kişiler ( iframe,bot vb. ) ilk seferde uyarılır, haksız kazançları silinir ve siteleri pasif duruma getirilir. 2. sefer aynı durum söz konusu olduğunda uyarısız banlanırlar. Lütfen Dikkat Edelim.

Ödemeler nasıl ve ne zaman yapılıyor ?

Ödemeler talebinizin ardından 24-48 saat içerisinde Web Money adresinize yapılmaktadır. Banka ödemeleri ödeme tarihinden itibaren 1 - 1.5 hafta sonra gönderilmektedir. ( İş yoğunluğu ve bekleyen ödeme talebine göre gönderim süreleri değişebilir. ) Hafta sonuna denk gelen ödemeler hafta içi yapılmaktadır.

Hitim düşük, ödeme talebi sınırının altında kaldım ne yapmam gerek ?

Hiç üzülmeyin, reklamtrk hiçbir yayıncısını mağdur etmez. Hitiniz düşük ve ödeme talep etme sınırına varmanız uzun süre alacaksa, içerideki ödemenizi size gönderiyor ve kazanç yollarınızı pasif duruma geçiriyoruz. Bu işlem keyfi olarak yapılmamakla birlikte sistemi kullanmaya devam etmenizi engelleyeceğini lütfen unutmayın.

Dikkat : Bu işlem için sistemi 3 ay aktif bir şekilde kullanıyor olmanız gerekmektedir.

Sadece referanslardan kazanıyorum ödeme alt limitine ulaşmasam da kasadaki miktarı alabilir miyim ?

Öncelikle ne tür aralıklarla referanslarınızdan kazandığınız incelenmektedir. Eğer ödeme talebi alt sınırına yakın zamanda ulaşabilecek halde iseniz ödeme talebi sınırına ulaşmalısınız eğer uzun sürecek ise, referanslarınızı sizin üzerinizden alarak, sistemdeki aktifliğinizi pasif duruma geçirerek kasanızdaki miktarı size gönderiyoruz. Bu işlem keyfi olarak yapılmamakla birlikte sistemi kullanmaya devam etmenizi engelleyeceğini lütfen unutmayın.

Dikkat : Bu işlem için sistemi 3 ay aktif bir şekilde kullanıyor olmanız gerekmektedir.